پایگاه خبری، تحلیلی نشان تجارت

اخبار

شیب صعودی رمزارز‌ها تضمینی ندارد / ثروت‌اندوزی با بیت‌کوین به صلاح کشور نیست

به گفته دبیر شورای عالی فضای مجازی، شیب صعودی قیمت رمزارز‌ها را به هیچ وجه نمی‌توان تضمین کرد و ورود افراد به این حوزه به عنوان ثروت‌اندوزی و خروج سرمایه از کشور، به صلاح نیست.

کمک ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومانی کی واریز می‌شود؟

آخرین کمک معیشتی ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومانی امسال ساعت ۲۴ فردا (یکشنبه) به حساب سرپرستان خانوار مشمول واریز خواهد شد.
پیمان حدادی، کارشناس بازار سرمایه بیان کرد

نوسان بورس تا پایان اسفند ادامه دارد / هفته پایانی اسفند بر وزن فروش بازار افزوده می‌شود

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است بازار بورس تا ۲۷ اسفندماه همچنان نوسان پذیر خواهد بود و با توجه به این شرایط وزن فروش بازار نسبت به ماه گذشته افزایش خواهد یافت.

پیشنهاد مهم مدیران بورسی: این سهام را بخرید

واحد نظرسنجی بورسان در ابتدای اسفند ماه هم به رسم هر ماه از مدیران کارگزاری‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدگردانی‌ها، ۳ نمادی را که از نظرشان در ماه جاری بیشترین بازدهی را خواهد داشت پرسیده است.
احتمال پولبک دلار به محدوده ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان

شبندر صف خرید شد، صف فروش فولاد مبارکه جمع شد

در بازار امروز نماد‌های فپنتا، وصنعت، حپترو، دروز، شپارس، خچرخش و چکارن بیشترین افزیش قیمت و نماد‌های پتایر، غسالم، سصفها، حفارس، سدور، خزامیا و حتاید بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

سود سهام عدالت به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

مدیرعامل شرکت سپره‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: در صورت انجام اقدامات لازم از سوی شرکت‌های مربوطه، سود سهامداران سهام عدالت تا پایان سال پرداخت می‌شود.
کدام نماد‌ها بیشترین افزیش قیمت را داشتند؟

رشد ۳۸ هزار واحدی شاخص کل بورس در نخستین روز کاری هفته

امروز شاخص کل بورس تا لحظه تنظیم این خبر با ۳۸ واحد رشد به عدد یک میلیون و ۲۵۲ هزار واحد افزایش یافت. شاخص کل هم‌وزن نیز با ۸ هزار و ۱۷۱ واحد افزایش به عدد ۴۳۱ هزار و ۲۳۱ واحد رسید.
کدام نماد‌ها بیشترین افزایش قیمت را داشتند؟

شاخص کل بورس بار دیگر کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار را پس گرفت

امروز و تا لحظه تنظیم این خبر، شاخص کل فرابورس با ۶۱ واحد رشد به عدد ۱۷ هزار و ۵۱۴ واحد رسید. نماد‌های بپاس و غصینو بیشترین اثر منفی و نماد‌های میدکو، ذوب، زاگرس، هرمز و آریا بیشترین اثر مثبت را بر رشد شاخص کل فرابورس گذاشتند.
مصطفی صفاری، کارشناس بورس مطرح کرد

چراغ بورس با تعیین تکلیف بودجه سبز می‌شود / برزخ بورس به تعیین تکلیف برجام بستگی دارد

یک کارشناس بورس اظهار داشت: تا بهبود شرایط درونی و بیرونی که این روز‌ها بر روند بورس تأثیرداشته است، نمی‌توان آینده خوبی برای بازار سرمایه ترسیم کرد و حرکت الاکلنگی شاخص کل تا تعیین تکلیف وضعیت برجام و بودجه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

ارزش طلا چرا ریزش کرد؟ / مهمترین دلیل سقوط قیمت‌ها

طلا هفته پرتکاپویی را پشت سر گذاشت و طی پنج روز معاملاتی در حدود ۹۰ دلار نوسان کرد؛ درحالی فلز زرد هفته قبل از با افت قیمتی ۸/ ۱ درصدی پشت‌سر گذاشت که قیمت این فلز گرانبها تا مرز ۱۷۸۵ دلاری سقوط کرده بود.
۱
گوناگون