پایگاه خبری، تحلیلی نشان تجارت

اخبار

روزگار نوسان گیری در بازار ارز/ تغییر حرکت قیمت دلار

بامداد امروز قیمت دلار در پشت خط تغییر روند داد اتفاقی که از نگاه ناظران می تواند روند معاملات ارزی را تغییر دهد.

سهامداران بورس امیدوار شدند

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام اینکه سهامداران آسوده خاطر باشند، گفت: قیمت‌گذاری دستوری، آسیب‌های زیادی به بورس زده و حذف آن بزودی در دستور کار قرار می‌گیرد.

ساعت کاری بانک‌ها تغییر کرد؟

ناهماهنگی در ارائه خدمات بانکی این شبهه را برای عموم جامعه ایجاد کرده است که ساعات کار بانک‌ها با تغییراتی مواجه شده است.

لغو عرضه اولیه به دلیل استفاده از تعطیلات پیش رو برای تغییر زیرساخت سامانه پس از معاملات

براساس اطلاعیه مدیریت عملیات بازار درخصوص عرضه اولیه نماد معاملاتی شرکت لیزینگ کارآفرین با نماد «ولکار»، به علت تغییرات زیرساخت سامانه پس از معاملات، تاریخ عرضه شرکت مذکور از روز چهارشنبه مورخ ۱۲ خرداد به روز چهارشنبه مورخ ۱۹ خردادماه موکول شد.

پرداخت ۵۰ درصد دوم سود سهام عدالت تا پایان تیر

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا پایان تیر و قبل از عید قربان ۵۰درصددوم سود سهام عدالت را پرداخت کنیم.
تحولات امروز بازار سرمایه

رشد ۸ هزار واحدی شاخص کل در آخرین روز کاری هفته / نام نماد‌هایی که بیشترین افزایش قیمت را داشتند

در بازار امروز بورس، برترین گروه‌های صنعت به ترتیب عبارت بود از: فرآورده‌های نفتی، فلزات اساسی، خودرو، بانک‌ها، شیمیایی، غذایی به جز قند و سیمان.

رمز ارز‌ها بر پایه یک استراتژی کلان تولید شوند

نجفی، نایب‌رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران معتقد است: پیش از هر چیز در حوزه ارز‌های دیجیتال به یک استراتژی مشخص و جامع نیاز است تا بتوان در این بخش متناسب با پیشرفت‌های جهانی حرکت کرد.

تغییر وضعیت بازار با ۲ خبر تأثیرگذار / برکناری رئیس بانک مرکزی ابهام‌ زا است

کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه امروز بازار تحت تأثیر دو خبر بود، مطرح کرد: برکناری رئیس بانک مرکزی ابهام در بازار را افزایش داده است.

نگاهی به عملکرد سه ساله همتی در بانک مرکزی

مجید شاکری، کارشناس اقتصادی در صفحه رسمی خود یادداشتی در رابطه عملکرد عبدالناصر همتی در بانک‌مرکزی طی سه سالی که عهده‌دار این مسئولیت منتشر کرد.
تلاش همتی برای پیروزی نامیدن یک شکست!

شکست هدف‌گذاری تورمی بانک مرکزی

سخنان رییس کل سابق بانک مرکزی، صرفا بازتاب دهنده شکست کامل یکی از اهداف اعلامی این بانک در ابتدای سال ۹۹ بود که همتی چه در سال گذشته و چه اکنون با فرار به جلو می‌کوشد آن را یک پیروزی نشان بدهد!
۱
گوناگون