پایگاه خبری، تحلیلی نشان تجارت

اخبار

سیگنال مهم رییس کل بانک مرکزی برای مهار تورم

رئیس کل بانک مرکزی گفت: در هشت ماه اخیر اضافه برداشت و دریافت خط اعتباری بانک‌ها از بانک مرکزی به حداقل ممکن و به حدود صفر رسیده است.

مجلس پیگیر تعیین پاداش‌های هیئت مدیره بانک‌ها و بیمه‌ها می‌شود / ضرورت حساب و کتاب در پرداخت پاداش‌ها

اعضای هیئت مدیره بانک‌ها و بیمه‌ها در حالی پس از برگزاری مجامع پاداش‌های نجومی برای خود تعیین می‌کنند که مجلس قصد دارد علت این پولپاشی رابررسی و مانع از تضییع حقوق همه سهامداران و کارکنان شرکت‌ها شود.

صدور هزاران کد خرید سیمان در برابر ۲۰ دلال بزرگ

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: حسن عرضه محصولات در بورس کالا این است که فاصله معناداری میان قیمت تولید و عرضه با مصرف ایجاد شده بود، اما بورس کالا توانست این فاصله را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

تعطیلی بورس از روز ۲۵ تا ۳۰ مرداد ماه

پیرو تعطیلی سراسری کشور از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ مردادماه سال جاری، بورس هم تعطیل می‌شود.

روی آوردن بازار به سهام کوچک / وزیر اقتصاد آینده چه تأثیری روی بازار می‌گذارد؟

کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه معاملات امروز حول محور سهم‌های کوچک می‌گشت، از تأثیر وزیر پیشنهادی اقتصاد روی بازار سهام توضیحاتی ارائه کرد.

دعوت‌نامه بورسی‌ها از بانکی‌ها

زمینه عرضه املاک و مستغلات در تالار شیشه‌ای فراهم شده است و در این راستا بورسی‌ها طی چند نامه از بانکی‌ها برای عرضه املاک و مستغلات مازادشان در بستر بورس کالا دعوت کرده اند.

افزایش تولید و عرضه سیمان با حذف قیمت گذاری دستوری

قیمت‌گذاری غیر دستوری و مبتنی بر عرضه و تقاضا باعث می‌شود تا سیمان با قیمت واقعی به دست خریداران واقعی برسد و منجر به کوتاهی دست دلالان از این بازار مانند دیگر حوزه‌های پتروشیمی و فلزات می‌شود.

تخصیص به موقع ارز مورد نیاز واردات واکسن کرونا / اتهامات غیرحرفه‌ای به بانک ایرانی در بحرین زده شد

کمیجانی گفت: بانک مرکزی با همکاری بانک‌ها توانسته به موقع ارز لازم برای واردات واکسن کرونا را خصوصا طی ماه‌های اخیر فراهم کند.

شستا تن به سرخ پوشی نداد

سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در آخرین معاملات خود افت را تجربه کرد، اما در مجموع ۰.۴درصد رشد قیمت را به ثبت رساند. همچنین شستا در بورس امروز با خروج پول ۲۰میلیارد تومانی مواجه شد.

بررسی گزارش تخلفات اجرایی قانون چک در کمیسیون اقتصادی

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارش تخلفات اجرای این قانون در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
۱
آخرین اخبار
گوناگون