صفحه نخست - سایر
دارو‌های کلسترول به مقابله با کولیت روده کمک می‌کند

دارو‌های کلسترول به مقابله با کولیت روده کمک می‌کند

میلیون‌ها نفر برای کاهش کلسترول خود از استاتین‌ها استفاده می‌کنند و تحقیقات جدید نشان می‌دهد که این داروها ممکن است خطر ابتلا به کولیت روده را نیز کاهش دهند.

طرز استفاده درست از چرخ گوشت را یاد بگیرید

درسته که امروزه به دلیل داشتن مشغله زیاد همه استفاده از گوشت چرخکرده آماده را ترجیح می‌دهند؛ اما چرخ گوشت کاربرد‌های بسیاری در آشپزخانه دارد.

عادت‌های غلطی که شما را در معرض خطر سرطان کبد قرار می‌دهد

سرطان کبد جزو سرطان‌های در حال افزایش است و اگر شما در معرض خطر هستید، باید مطمئن شوید که آزمایش‌های لازم را برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری انجام می‌دهید.

چگونه جذب آهن از مواد غذایی را افزایش دهیم؟

آهن یکی از مهم‌ترین مواد معدنی است که بدن برای انجام درست بسیاری از عملکرد‌ها به آن نیاز دارد. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که در رژیم غذایی روزانه‌ی خود حتما مقدار مناسبی آهن مصرف کنید.

آزمایش داروی ضدانگل برای درمان احتمالی کووید۱۹

محققان دانشگاه لیورپول انگلستان، فاز ۱ کارآزمایی بالینی استفاده از داروی ضدانگل «نیتازوکسانید» را برای درمان کووید۱۹ آغاز کرده‌اند.

چند ماسک ساده برای کشیدن پوست

راز زیبایی بدون آرایش داشتن پوست صاف و شفاف است، نیاز نداشتن به پوشش‌های شیمیایی و آرایش مدام را می‌توان با استفاده اصولی از ماسک میوه‌های مخصوص به دست آورد.

شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج

حلقه‌ی ازدواج و انتخاب آن تنها مربوط به سلیقه نمی‌باشد و این انتخاب یک بیان ساده از بخشی از شخصیت و خصوصیات شماست که در ادامه با توجه به حلقه‌ای که انتخاب کرده اید بیشتر می‌خوانید.

افزایش ریسک سرطان روده در خویشاوندان درجه دوم و سوم

خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ در خانواده‌ها وجود دارد و تنها ابتلای والدین یا خواهر و برادر به این بیماری ریسک سرطان روده را افزایش نمی‌دهد.

میکروبیوم‌های روده بر توانایی کاهش وزن تاثیر می‌گذارند

بر اساس تحقیقات جدید، میکروبیوم‌های روده بر توانایی کاهش وزن در انسان تأثیر می‌گذارند.

معرفی انواع روش‌های کاهش وزن با رژیم، ورزش و سبک زندگی

احتمالاً چنانچه اضافه وزن داشته اید، تاکنون به دنبال روش‌ها و رژیم‌های لاغری مختلفی بوده اید. اما آیا واقعا تمامی روش‌های لاغری بدون عوارض خواهد بود؟