کد خبر: ۲۴۳۹۱
۱۷:۵۹ -۱۴ اسفند ۱۳۹۹
چند روز پیش، موزیک ویدئوی ساسی مانکن با عنوان تهران توکیو با نقش آفرینی الکسیس تگزاس یکی از معروف‌ترین پورن استار‌های زن آمریکایی سر و صدای زیادی به پا کرد.

ساسی مانکن و الکسیس تگزاس

نشان تجارت - چند روز پیش، موزیک ویدئوی ساسی مانکن با عنوان تهران توکیو با نقش آفرینی الکسیس تگزاس یکی از معروف‌ترین پورن استار‌های زن آمریکایی سر و صدای زیادی به پا کرد.

هرچند پیش از این، آرش دیگر خواننده ایرانی با آیلار دیانتی لی یکی از بازیگران جنسی، کاری مشترک را ارائه داده بود، اما بررسی این موضوع که چرا الکسیس تگزاس حاضر شد با ساسی مانکن وارد همکاری شود، حائزاهمیت است.


بیشتر بخوانید: الکسیس تگزاس را بیشتر بشناسید


در وهله اول باید گفت که نوع شعر و کلیپ‌های خوانندگانی مثل ساسی مانکن و امیر تتلو سراسر مبتذل است و اینکه در مشاهده کار‌های آن‌ها همیشه باید شاهد انحطاط اخلاق باشیم، موضوع عجیبی نیست.

دوم، ساسی مانکن خیلی دوست دارد خاص بودن را در شعر‌ها و کلیپ‌هایش نشان دهد، از این‌رو حضور یک پورن استار معروف می‌توانست ابتذال در کارش را بیش از پیش به منصه ظهور برساند، مخصوصاً که شعر و کلیپ آقامون جنتلمنه او پیش از این به‌طرز فوق‌العاده‌ای دست به دست شده بود. 


بیشتر بخوانید: همسر سابق ساسی مانکن به آهنگ او واکنش نشان داد + عکس


در انتها هم باید گفت که نگاه سرمایه‌داری سال‌هاست دنیا را فرا گرفته و از این‌رو تهیه‌کنندگان این کلیپ‌ها هم نگاه اقتصادی به موضوع دارند و از آنجایی که به‌واسطه گستردگی شبکه‌های اجتماعی این بازیگر پورنو برای بسیاری، چهره‌ای آشنا است، عوامل کار تصمیم گرفتند برای بیشتر دیده‌شدن موزیک ویدئو از حضور او نهایت بهره را ببرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون