کد خبر: ۱۳۴۷۸
۱۷:۳۳ -۲۲ دی ۱۳۹۶
فرنوش شیخی در حال مذاکره با باشگاه شارلوا است تا مثل همسرش در بلژیک بازی کند.
ورزش و جوان- فرنوش شیخی، بازیکن سابق تیم ملی والیبال کشورمان که پس از پیوستن کاوه رضایی به شارلوا همراه او به بلژیک رفت، مجبور شد حرفه خود را کنار بگذارد و چند وقتی است که بازی نمی‌کند.

او در ابتدا با تیم والیبال شارلوا تمرین می‌کرد اما حالا صحبت از مذاکره و بستن قرارداد او با این تیم است.

مدیر تیم شارلوا در این باره به سایت DH online بلژیک گفته است:  حضور شیخی هیچ هزینه‌ای تاکنون برای ما نداشته است. او در سطح بازیکنان بلژیکی فعالیت می‌کند و با نظر کاوه به این‌جا آمده است. هنوز کارهای دفتری برای قرارداد با این بازیکن به سرانجام نرسیده است و در حال مذاکره با فدراسیون والیبال هستیم.

مشکلی که در این میان وجود دارد قوانین اروپاست، چرا که باشگاه‌های بانوان در اروپا اتحادیه‌هایی دارند که هر تصمیمی در باشگاه های منوط به پذیرش آنهاست. اینکه یک بازیکن محجبه می‌تواند در این لیگ حاضر شود یا خیر باید به تایید اتحادیه برسد. سال گذشته مائده برهانی و زینب گیوه به بلغارستان ترانسفر شده بودند و دلیل آن پذیرش بازی با حجاب توسط اتحادیه یا فدراسیون بلغارستان بود اما این شرایط هم اکنون در بلژیک ایجاد نشده است.

با این وجود تیم والیبال شارلوا بر خلاف تیم فوتبال آن در قعر جدول لیگ برتر به سر می برد و تنها با یک برد در رده دهم لیگ دوازده تیمی قرار دارد. البته هم اکنون شیخی در اسپانیا به سر می برد و در انتظار تصمیم مسولان والیبال بلژیک است.

photo_۲۰۱۸-۰۱-۱۲_۱۵-۲۵-۲۲

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
گوناگون