تاریخ انتشار:۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
کد خبر: ۹۹۳۰
print
email
بزرگان کشتی ایران در قالب شورای فنی فدراسیون کشتی به دیدار سلطانی‌فر رفتند و دغدغه‌های ورزش اول کشور را مطرح کردند.
ورزش و جوان- کلیه اعضای شورای فنی فدراسیون کشتی در دیدار با  سلطانی‌فر به حمایت همه جانبه و هرچه بیش‌تر از ورزش اول کشور تاکید کردند.

 منصور برزگر، کشتی‌گیر و مربی پیشین تیم ملی پس از این دیدار گفت: تمام صحبت‌های دو طرف مبنی بر همکاری و اتحاد بیش‌تر بود. آسیب‌شناسی انجام شد و باید برای حل آن همکاری کنیم تا در مسابقات آینده این شکست جبران شود.

برزگر افزود: مهم‌تر از برگزاری چنین جلساتی نتایج و عمل به تصمیمات آن است. دردهای کشتی زیاد است و مربیان ما مشکلات زیادی دارند. امیدوارم توجهی که باید به یک رشته المپیکی بشود نسبت به کشتی صورت گیرد تا بتوانیم پاسخگوی توقعات مردم باشیم.

ابراهیم جوادی یکی از مدال‌آوران المپیکی رشته کشتی نیز پس از این دیدار گفت: بسیار جلسه خوبی با جناب وزیر داشتیم و دلایل ناکامی مسابقات جهانی فرانسه را به او گفتیم.

جوادی افزود: از جمع ۸ نفر تیم کشتی آزاد ۴ نفر برای اولین‌بار به مسابقات جهانی اعزام شده بودند و ما دنبال نتیجه نبودیم. دید ما به المپیک ۲۰۲۰ است و تا آن زمان کاملا تیم‌های آزاد و فرنگی را  رصد می‌کنیم تا بهترین نتایج حاصل شود.

بهرام مشتاقی، رضا لایق، مجید خدایی، عسگری محمدیان، پرویز سیروس‌پور، احد پازاج، مجید ترکان و سایر اعضای شورای فنی حاضر در جلسه ضمن حمایت از رسول خادم و اقدامات فنی فدراسیون کشتی بر رفع مشکلات مالی مربیان و بازیکتان و هم‌افزایی بیش‌تر بین جامعه کشتی و وزارت ورزش تاکید کردند.

 مجید خدایی گفت: دستمزد مربیان کشتی را بسیار پایین دانست و آن را عامل بی‌انگیزگی خواند.

 بعضی از اعضای شورای فنی نیز پیشنهاد دادند در شهرهای بزرگ و کشتی خیز کشور حداقل یک سالن رایگان برای تمرین کشتی‌گیران و کشف استعدادها باشد که مورد استقبال وزیر ورزش و جوانان قرار گرفت.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت
چرا شفر موفق شد؟

چرا شفر موفق شد؟

محمد آیتی / روزنامه نگار
بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

مریم اسداللهی‌سهی / فعال اجتماعی
لیگ هفدهم مهیج نبود

لیگ هفدهم مهیج نبود

علی لطیفی / پیشکسوت باشگاه استقلال
فیلم و تصویر