تاریخ انتشار:۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
کد خبر: ۹۲۶۵
print
email
مراسم قرعه کشی رقابتهای پنج وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان در شهر آتن برگزار شد.
ورزش و جوان- پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان از ظهر فردا شنبه با مصاف مدعیان پنج وزن دوم در شهر آتن یونان پیگیری می شود. بر این اساس مراسم قرعه کشی رقابتهای پنج وزن دوم امشب برگزار و رقبای نمایندگان ایران مشخص شدند.
در وزن ۴۶ کیلوگرم سید عرفان جعفریان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سوتا اوگاوا از ژاپن می رود و در صورت برتری در مرحله یک چهارم نهایی با برنده مبارزه کشتی گیران مولداوی و قزاقستان روبرو خواهد شد. در این وزن ۱۹ نفر حضور دارند.
در وزن ۵۴ کیلوگرم مهدی عشقی در دور نخست به مصاف رابرت هاوارد از امریکا می رود و در صورت برتری در مرحله یک هشتم نهایی با برنده دیدار تایپه و تاجیکستان مبارزه می کند. در این وزن ۲۴ کشتی گیر حضور دارند.
در وزن ۶۳ کیلوگرم امیر حسین مقصودی در دور نخست به مصاف بیامبادور انخبایار از مغولستان می رود و در صورت پیروزی باید با برنده دیدار قزاقستان و لهستان مبارزه کند. در این وزن ۲۷ کشتی گیر حضور دارند.
در وزن ۷۶ کیلوگرم میثم زارع در دور نخست به مصاف یامادا از ژاپن می رود و در صورت برتری باید با برنده دیدار اتریش و مغولستان روبرو شود. در این وزن ۲۵ کشتی گیر حضور دارند.
در وزن ۱۰۰ کیلوگرم سید مهدی هاشمی پس از استراحت در دور نخست باید در دور دوم به مصاف احمد خلیل از مصر برود.
رقابتهای مدعیان پنج وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان از ساعت ۱۲ فردا شنبه در آتن آغاز می شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت
چرا شفر موفق شد؟

چرا شفر موفق شد؟

محمد آیتی / روزنامه نگار
بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

مریم اسداللهی‌سهی / فعال اجتماعی
لیگ هفدهم مهیج نبود

لیگ هفدهم مهیج نبود

علی لطیفی / پیشکسوت باشگاه استقلال
فیلم و تصویر