تاریخ انتشار:۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
کد خبر: ۱۹۰۴۴
print
email
برانکو:
برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از برد مقابل سپیدرود خیلی خوشحال هستم. برد بسیار مهمی بود. همیشه این قبیل بازی‌ها بعد از حضور در لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند بحران ساز شود. همه تیم‌های اروپایی هم بعد از بازی‌های حساس مشکل دارند. به بازیکنانم افتخار می کنم. آن ها خیلی تلاش کردند و زحمت کشیدند و جواب زحمت خود را در دقیقه اخر گرفتند. از همه مهم‌تر این بود که بعد از بازی سنگین با الدحیل تسلط و برتری خود را در بازی سنگین نشان دادند. بازیکنانم به خودشان اعتقاد داشتند. جا داشت به آن ها تبریک بگویم.
ورزش و جواناو درباره گلزنی آدام همتی در بازی با سپیدرود رشت که انتقادات زیادی به او وجود داشت، گفت: به همین خاطر خیلی خوشحال هستم. او به بهترین وجه به صحبت مخالفانش عمل کرد. باید بدانیم که پرسپولیس قهرمان کشور است. ساده نیست که در ترکیب پرسپولیس بازی کرد. تلاش آدام همتی نتیجه داد. به او تبریک می‌گویم.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت استقلال و ناکامی این تیم در کسب پیروزی گفت: برنده داربی از پیش مشخص نیست. مهم نیست کدام تیم در کجای جدول است. وقتی من به ایران آمدم پرسپولیس برای بقا و استقلال برای قهرمانی می جنگید اما ما با گل علیپور پیروز شدیم. هیچ تفاوتی بین دو تیم نیست چرا که داربی یک بازی ویژه است که بازیکنان نتیجه را مشخص می‌کنند.

برانکو با بیان اینکه تیمش دو بازی مهم در روزهای آینده دارد، گفت: شاید این دو بازی در ده سال اخیر مهم‌ترین بازی‌های تیمش باشد. الان مهم‌ترین بازی داربی است.

او اظهار کرد: قبل از بازی با الدحیل تمرین با توپ‌های آسیایی را شروع کردیم و تمرین امروز ما با این توپ ارتباطی به بازی با السد ندارد. از مدت‌ها قبل تمرین کردن با این توپ را شروع کردیم.

وقتی بحث داربی می‌شود همه بازیکنان انگیزه دارند. هیچج بازیکنی گلایه ندارد و خستگی هیچ توجیهی ندارد. حتی ربیع خواه هم تمرین می‌کند.

منیع: ایسنا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت
چرا شفر موفق شد؟

چرا شفر موفق شد؟

محمد آیتی / روزنامه نگار
بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

مریم اسداللهی‌سهی / فعال اجتماعی
لیگ هفدهم مهیج نبود

لیگ هفدهم مهیج نبود

علی لطیفی / پیشکسوت باشگاه استقلال
فیلم و تصویر