تاریخ انتشار:۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴
کد خبر: ۱۰۳۶۰
print
email
هیچ گزینه‌ای برای سرمربیگری کشتی آزاد مطرح نیست
عضو شورای فنی کشتی آزاد با بیان اینکه تصمیم گیری در مورد سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در جلسات آتی شورای فنی انجام خواهد شد گفت: تاکنون نام هیچ گزینه‌ای در این باره مطرح نشده است.
ورزش و جوانمنصور برزگر درباره برخی شایعات مطرح شده درخصوص معرفی سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران اظهار کرد: روز سه‌شنبه در جلسه شورای فنی تیم های ملی صرفا بحث تیم امید مطرح شد که در نهایت اعضا متفق القول علیرضا رضایی را بعنوان سرمربی تیم امید انتخاب کردند.

عضو شورای فنی کشتی آزاد ادامه داد: در روزهای اخیر صحبت های مختلفی از جانب من در مورد بحث سرمربی تیم ملی کشتی آزاد مطرح شده که از آن تعجب می کنم و اعلام می‌کنم من بحثی در مورد مشخص شدن نام سرمربی و یا مخالفت با گزینه‌ای را مطرح نکرده‌ام.

وی تصریح کرد: بحث سرمربیگری رسول خادم در جلسه مشترک با وزیر ورزش صرفا بعنوان پیشنهاد از سوی اعضا مطرح شد و علی ‌رغم اینکه با پیگیری‌های صورت گرفته از نظر مسائل حقوقی اتحادیه جهانی کشتی، سرمربی گری و عضویت در هیأت رئیسه منعی برای خادم ندارد اما ما تصمیمی در این زمینه درباره خادم و یا هیچ فرد دیگری نگرفته‌ایم.

برزگر در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه شورای فنی همه اعضاء تأکید کردند که تصمیم در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی برگسالان با بررسی همه جوانب در جلسه های آتی خواهد بود و نام هیچ گزینه ای مطرح نیست.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت
چرا شفر موفق شد؟

چرا شفر موفق شد؟

محمد آیتی / روزنامه نگار
بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

مریم اسداللهی‌سهی / فعال اجتماعی
لیگ هفدهم مهیج نبود

لیگ هفدهم مهیج نبود

علی لطیفی / پیشکسوت باشگاه استقلال
فیلم و تصویر