تاریخ انتشار:۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۶
کد خبر: ۱۰۰۵۰
print
email
بازی‌های داخل سالن آسیا ۲۰۱۷
نماینده وزن ۶۱ کیلوگرم ایران دومین مدال طلای کشتی آزاد ایران در بازی‌های داخل سالن آسیا را بر گردن آویخت.

ورزش و جواندر جریان رقابت‌های چهار وزن دوم کشتی آزاد بازی های داخل سالن آسیا در عشق آباد ترکمنستان، ایمان صادقی نماینده وزن ۶۱ کیلوگرم ایران در دیدار نهایی به مصاف سپرمیرات میرادوف از ترکمنستان رفت و در پایان با نتیجه ۱۱ بر صفر به برتری رسید و دومین مدال طلای کشتی آزاد ایران در این رقابت ها را بر گردن آویخت.

صادقی پیش از این در دور اول مقابل ساندیپ تومار قهرمان آسیا از هند با نتیجه‌ چهار بر دو به برتری رسید. وی در دومین مبارزه برابر رستم رمضان اف از تاجیکستان به برتری رسید.صادقی در دیدار نیمه نهایی نیز تیمور آیتاکولوف از قزاقستان را با نتیجه‌ هفت بر دو شکست داد و راهی فینال شد.

در ادامه این رقابت ها و تا دقایقی دیگر عزت الله اکبری نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران برای کسب مدال طلا به روی تشک می‌رود و سعید داداشپور در وزن ۷۰  و یدالله محبی در سنگین وزن نیز برای کسب مدال برنز به مصاف حریفانشان می‌روند.

به‌ گزارش ‌ایسنا،  در جریان رقابت‌های چهار وزن نخست که دیروز (یکشنبه) برگزار شد، مجتبی گلیج در وزن ۹۷ کیلوگرم صاحب مدال طلا شد، حسین الیاسی در وزن ۷۴ کیلوگرم به مدال نقره رسید و نادر حاج آقا نیا در ۵۷ و فرزاد عموزاد خلیلی در ۶۵ کیلوگرم نیز به مدال برنز رسیدند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت
چرا شفر موفق شد؟

چرا شفر موفق شد؟

محمد آیتی / روزنامه نگار
بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

بی‌تفاوتی اجتماعی: با عنوان انبوه تنها

مریم اسداللهی‌سهی / فعال اجتماعی
لیگ هفدهم مهیج نبود

لیگ هفدهم مهیج نبود

علی لطیفی / پیشکسوت باشگاه استقلال
فیلم و تصویر